سکوت هریس درباره اتهامات اخلاقی فرماندار نیویورک

به گزارش وبلاگ وردپرس، خبرگزاری خبرنگاران- گزارش های درباره ابعاد بیشتری از اتهامات مطرح شده در ارتباط با سوء رفتار فرماندار نیویورک و شکایات چند زن از وی بعلت آزار و اذیت جنسی افشا شده است.

سکوت هریس درباره اتهامات اخلاقی فرماندار نیویورک

به گزارش خبرگزاری وبلاگ وردپرس، فاکس نیوز در گزارشی به ابعاد بیشتری از اتهامات مطرح شده در ارتباط با سوء رفتار فرماندار نیویورک و شکایات چند زن از وی بعلت آزار و اذیت جنسی پرداخت.

مجری فاکس نیوز: ما امشب به مطالب بیشتری درباره اتهامات مربوط به آزار و اذیت جنسی توسط کومو فرماندار ایالت نیویورک پی می بریم. این مطالب را یکی از سه زنی مطرح می نماید که کومو را به آزار و اذیت خود متهم نموده اند. ما پاسخ تیم دفاعی کومو را نیز خواهیم شنید. برایان لناس خبرنگار ما جزئیات بیشتری را از منطقه بروکلین شهر نیویورک گزارش می دهد.

شارلوت بنت دستیار سابق کومو جزئیات جدیدی را از ادعا های خود در زمینه آزار و اذیت جنسی علیه فرماندار نیویورک مطرح نموده است. بنت در گفتگویی تلویزیونی گفت کومو اعتراف نموده بود که تنهاست و سؤال های شوکه آوری درباره زندگی خصوصی وی مطرح نموده بود.

دموکرات ها نظیر کامالا هریس اولین زن در تاریخ آمریکا که سمت معاون اول ریاست جمهوری را به دست آورد، در این زمینه سکوت در پیش گرفته اند. این در حالی است که سال قبل هریس که در رقابت های (درون حزبی) انتخابات ریاست جمهوری با بایدن رقیب بود، درباره موضوع چهار زنی که اتهاماتی را علیه بایدن مطرح نموده بودند گفته بود که سخنان این زنان را باور می نماید و معتقد است آن ها باید بتوانند حرف های خود را بزنند.

برایان لناس خبرنگار فاکس نیو گفت ز: لیندزی بویلن، دستیار سابق کومو و یکی دیگر از زنانی که علیه فرماندار نیویورک اتهاماتی را مطرح نموده است، گفت ابتدا در دسامبر سال قبل تصمیم گرفت این مطلب را علنی کند، زیرا در آن موقع بعضی گزارش ها نشان می داد کومو فرد مورد نظر بایدن برای سمت دادستان کل آمریکا است.

بر اساس نظرسنجی کوئینی پیاک (Quinnipiac) حدود 55 درصد مردم نیویورک معتقدند کومو نباید کناره گیری کند، ولی در عین حال اکثریت نیویورکی ها نیز می گویند وی در انتخابات سال 2022 نباید به دنبال پیروزی مجدد باشد. میزان محبوبیت وی نیز از زمان آغاز همه گیری کرونا 30 درصد کاهش یافته است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "سکوت هریس درباره اتهامات اخلاقی فرماندار نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت هریس درباره اتهامات اخلاقی فرماندار نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید