دوئل علیرضا حقیقی ، قلعه نویی در سیرجان

به گزارش وبلاگ وردپرس، علیرضا حقیقی، گلر تیم فوتبال نساجی امروز در ترکیب اصلی تیمش به مصاف گل گهری خواهد رفت که فصل گذشته در آن حضور داشت و فصل پر فراز و نشیب و پر چالشی را در این تیم سپری کرد و حالا انگیزه های زیادی مقابل تیم سابقش خواهد داشت.

دوئل علیرضا حقیقی ، قلعه نویی در سیرجان

حقیقی که پیش از رفتن به گل گهر هم در همین تیم نساجی عضویت داشت، فصل گذشته در چند ملاقات حساس اشتباهات تاثیرگذاری داشت و همین موضوع باعث شد او در چند مقطع نیمکت نشین گردد و قلعه نویی ترجیح دهد از مهرداد بشاگردی در ترکیب اصلی استفاده کند و این موضوع اختلافاتی میان طرفین شکل داد.

اگرچه حقیقی فصل را در جمع گل گهری ها به خاتمه رساند، ولی از مدت ها قبل معین بود در خاتمه فصل دیگر جایی در سیرجان نخواهد داشت و یکی از اولین نفراتی بود که جدایی اش قطعی شد و به نساجی برگشت و گل گهر هم محسن فروزان را از فولاد به خدمت گرفت و حسین اکبرمنادی هم که در سایپا عملکرد خوبی داشت به عنوان گلر دوم جذب این تیم شد تا خیال قلعه نویی از بابت دروازه راحت باشد.

امروز گل گهر به مصاف نساجی می رود و تقابل حقیقی با تیم سابقش از نکات جالب بازی است. اگرچه قلعه نویی به علت محرومیت نمی تواند تیمش را از کنار زمین راهنمایی کند، ولی این موضوع چیزی از انگیزه های حقیقی برای تقابل با تیم و سرمربی سابقش کم نمی کند. حقیقی هفته قبل عملکرد جالبی مقابل پرسپولیس نداشت و اشتباهش روی گل های حریف باعث شد نقدها زیادی متوجه او گردد و این موضوع انگیزه مضاعفی برای اوست تا در ملاقات امروز هم توانایی هایش را به هم تیمی های سابق نشان داده و هم از بار نقدهای که بابت نمایش ضعیف مقابل پرسپولیس علیه او وجود دارد کم کند.

منبع: فرارو

به "دوئل علیرضا حقیقی ، قلعه نویی در سیرجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوئل علیرضا حقیقی ، قلعه نویی در سیرجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید