صحنه زیبایی که پلیس در خیابان خلق کرد!

به گزارش وبلاگ وردپرس، نوجوان موتورسواری که به خاطر سرعت غیرمجاز توسط پلیس در خیابان متوقف شده بود با سورپرایز جالب مأمور پلیس غافلگیر شد.

صحنه زیبایی که پلیس در خیابان خلق کرد!

به گزارش خبرنگار ، مأمور پلیس فهیمی که با جای برگه جریمه با کیک به استقبال یک نوجوان رنجیده رفت به سوژه رسانه ها تبدیل شد. ماجرا از آنجا شروع شد که این مأمور پلیس رانندگی حین گشت زنی در خیابان متوجه نوجوان موتورسواری شد که با سرعت زیاد در خیابان در حال رانندگی بود. بلافاصله این مأمور پلیس به همراه همکارش اقدام به تعقیب این موتورسوار نوجوان کرده و از او خواستند تا در گوشه ای از خیابان متوقف شود.

پس از توقف موتورسیکلت هنگامی که یکی از مأموران از این نوجوان سؤال کرد که چرا با سرعت غیرمجاز در خیابان رانندگی می کند ناگهان او شروع به گریه کرد. هنگامی که مأمور پلیس رانندگی علت گریه کردن نوجوان را جویا شد او گفت که امروز روز تولدش است و والدینش فراموش کرده اند برایش جشن تولد بگیرند. این نوجوان اضافه نمود که به خاطر آنکه والدینش فراموش کرده اند روز تولدش را به او تبریک بگویند و برایش جشن بگیرند، بسیار عصبانی بود و با سرعت زیاد در خیابان رانندگی می کرد.

در ادامه این مأمور پلیس فهیم در اقدامی تحسین برانگیز به جای آنکه با دادن برگه جریمه بر رنجش این نوجوان بیفزاید، به او گفت چند دقیقه در همین مکان باید منتظر او بماند. لحظاتی بعد این مأمور در حالی که در دستش یک کیک کوچک با چند شمع داشت در مقابل این نوجوان حاضر شد و او را غافلگیر کرد. نوجوان متخلف که با اقدام این مأمور پلیس انسان دوست کاملا حیرت زده شده بود، ضمن قدردانی از او قول داد که همیشه قوانین رانندگی را رعایت و با سرعت مجاز اقدام به رانندگی کند.

انتشار این تصاویر در شبکه های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی جالب نوشت: گاهی محبت، کارآمدتر از هزاران روش تهدید است. واقعیتی که این مأمور پلیس به خوبی آن را نشان داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "صحنه زیبایی که پلیس در خیابان خلق کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحنه زیبایی که پلیس در خیابان خلق کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید