قایدی ستاره استقلال از دید AFC در لیگ قهرمانان آسیا خبرنگاران

به گزارش وبلاگ وردپرس، سایت AFC درباره ستاره استقلال، نوشت: مهدی قائدی از مدت ها قبل به عنوان یک بازیکن شناخته شده در لیگ ایران است که در 22 سالگی با عملکرد درخشان به عنوان پدیده مطرح شده و جزو جدایی ناپذیر از استقلال در 5 سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا است که 4 بار به مراحل حذفی رسیده است.

قایدی ستاره استقلال از دید AFC در لیگ قهرمانان آسیا خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ وردپرس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه گزارش های خود در معرفی ستاره های تیم ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در جدیدترین گزارش به گروه C و استقلال پرداخت.

4 ستاره گروه C از دید کنفدراسیون فوتبال به ترتیب مهدی قائدی(استقلال)، عمر السومه(الاهلی عربستان)، ریواس(الشرطه عراق) و دودو(الدحیل قطر) هستند.

سایت AFC درباره ستاره استقلال، نوشت: مهدی قائدی از مدت ها قبل به عنوان یک بازیکن شناخته شده در لیگ ایران است که در 22 سالگی با عملکرد درخشان به عنوان پدیده مطرح شده و جزو جدایی ناپذیر از استقلال در 5 سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا است که 4 بار به مراحل حذفی رسیده است.

در لیگ قهرمانان آسیا 2020 ، قائدی یک گل زد و یک پاس گل داد. او در این رقابت ها هفت موقعیت خلق کرد و هفت شوت به سمت دروازه زد. ستاره ایرانی در این آمار در گروهش بهترین شد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قایدی ستاره استقلال از دید AFC در لیگ قهرمانان آسیا خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قایدی ستاره استقلال از دید AFC در لیگ قهرمانان آسیا خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید