ناظم الشریعه: فکر می کردیم عابربانک پاداش داده اند نه پاوربانک!

به گزارش وبلاگ وردپرس، سرمربی تیم ملی فوتسال آخرین شرایط تیم را قبل از شرکت در مسابقات داخل سالن آسیا توضیح داد و نسبت به عدم پرداخت پاداش ها انتقاد کرد.

ناظم الشریعه: فکر می کردیم عابربانک پاداش داده اند نه پاوربانک!

به گزارش وبلاگ وردپرس، تیم ملی فوتسال ایران بامداد امروز (چهارشنبه) راهی مشهد شد تا از این طریق با اتوبوس به عشق آباد ترکمنستان محل برگزاری مسابقات داخل سالن آسیا برود.

سید محمد ناظم الشریعه در گفت و گو با وبلاگ وردپرس، ابتدا درباره اعتراضش به مسئولان در مراسم بدرقه تیم ملی نسبت به تاخیر یک ساله در پرداخت پاداش ها، توضیح داد: من سعی می کنم منطقی حرف بزنم. هیچ گاه به خاطر پست و مقام کوشش ننموده ام و بارها و بارها از حق ملی پوشان در موضوعات مختلف دفاع نموده ام. اما معتقدم با دعوا نمی توان کار را پیش برد. اما در مراسم بدرقه، وقتش بود که متوجه شوند کمبودهایی وجود دارد.

او در پاسخ به این پرسش که چرا این قدر دیر از حق بازیکنان تیم ملی دفاع کرد، توضیح داد: هر کسی یک نوع طرز فکر دارد. آرامش در تیم ما بسیار مهم است و معتقدم شلوغ کاری درست نیست. به عنوان مثال اگر کی روش یک هفته از موعد پاداش بگذرد، اعتراض می نماید، طرز فکرش این طور است. با این حال ما می گوییم شخصیت بازیکن ملی باید حفظ گردد. نمی دانم چقدر قرار است پاداش بدهند و فکر می کنم حدود 15 میلیون تومان باشد اما واقعیت این است که من در گذشته هم در جلسات خصوصی به مسئولان فدراسیون گوشزد نموده بودم. ما اگر می گوییم فوتسال، برای ورزش ایران افتخار آفریده پس باید به آن توجه کنیم و شخصیتش حفظ گردد. این شخصیت می تواند با پاداش، امکانات، برخورد خوب، تغییر کف پوش کمپ و ... حفظ گردد.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره دادن پاوربانک در مراسم بدرقه به جای پاداش مقام سومی دنیا، خاطرنشان کرد: نمی دانم هدفشان از این کار چه بود، شاید می خواستند بازیکنان دست خالی نروند. البته اولش فکر کردیم چیز دیگری است و آن را زیر و رو می کردیم تا شاید به سکه برسیم (با خنده). زمانی که گفتند پاوربانک است، اول فکر کردیم عابربانک داده اند اما بعد متوجه شدیم شارژر گوشی است.

ناظم الشریعه همچنین درباره مراسم برترین ها و این که ترابیان ادعای او را مبنی بر غیبت در جلسات کمیته فنی تکذیب نموده است، گفت: در خصوص مراسم نمی خواهم چیزی بگویم که در آستانه مسابقات آسیایی حاشیه ایجاد گردد. اما تنها می گویم خدا و پیغمبری هست و باید حقیقت را کتمان نکنیم. من هیچ اطلاعی از برترین ها نداشتم و هیچ نظری هم برایش ندادم. اصلا مگر کمیته فنی چند جلسه داشته که می گویند ناظم الشریعه در تمام جلسات حضور داشته است؟ آیا کمیته فنی در یکی دو ماه اخیر تشکیل جلسه داده است؟

او همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از معرفی برترین ها، دلخوری بین ملی پوشان به وجود آمده است، اذعان کرد: به هر حال ناراحتی پیش می آید چون هر بازیکنی می خواهد پیشرفت کند و بهترین باشد اما در تیم ملی سال ها است جو محبت آمیز ای حاکم شده و همه باهم رفیقند. من نمی خواهم در خصوص این مسائل زیاد صحبت کنم چون هر چیزی بگویم روی بازیکن ها تاثیر خواهد گذاشت. تنها خدا می داند حقیقت چیست و چه کسی واقعیت را می گوید.

سرمربی تیم ملی در بخش دیگری از گفت و گو، درباره انتقادهایی که از او به خاطر عدم جوان گرایی در تیم ملی مطرح می گردد، توضیح داد: مسلم اولادقباد و احمد عباسی تا به حال در تیم ملی بزرگسالان نبودند و قرار است به مسابقات داخل سالن بیایند. نمی دانم میانگین سنی تیم چقدر است اما باید حواسمان باشد همه تیم ها روی تیم ملی ایران حساب باز می نمایند. قرار نیست ما طوری جوان گرایی کنیم که به یک باره همه را کنار بگذاریم. تیم ملی تایلند قبل از مسابقات ترکمنستان در تورنمنتی با تیم های آرژانتین و قزاقستان بازی نموده و با تیم اصلی هم به مسابقات داخل سالن می آید اما ما چه بازی محبت آمیز ای داشته ایم؟

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ناظم الشریعه: فکر می کردیم عابربانک پاداش داده اند نه پاوربانک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: فکر می کردیم عابربانک پاداش داده اند نه پاوربانک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید