امکان فعالیت مجدد تالارهای پذیرایی مشهد در فضای سربسته فراهم شد

به گزارش وبلاگ وردپرس، خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: با توجه به تغییر رنگ شرایط کرونایی مشهد از نارنجی به رنگ زرد رستوران ها، سفره خانه های سنتی، فست فودها، کافی شاپ، آبمیوه فروشی ها و باغ تالارها می توانند در فضای بسته با 30 درصد ظرفیت فعالیت نمایند.

امکان فعالیت مجدد تالارهای پذیرایی مشهد در فضای سربسته فراهم شد

محمود بنانژاد در گفت وگو با وبلاگ وردپرس در مورد فعالیت اصناف در مشهد با توجه به آخرین اعلام رنگ بندی کرونایی و تغییر رنگ این شهر به زرد اظهار کرد: با زرد شدن شرایط کرونایی مشهد طی مکاتباتی که اجرا شده، شرایط فعالیت اصناف تغییر نموده است. در شرایط نارنجی رستوران ها و کافی شاپ ها حق فعالیت در فضای های مسقف و سربسته را نداشتند و فقط باید خدمات بیرون بر ارائه می دادند اما در محدوده رنگ زرد و تغییر شرایط مشهد این مجموعه ها می توانند در فضای بسته با 30 درصد ظرفیت و رعایت فاصله 1.5 تا 2 متری بین افراد فعالیت نمایند.

وی اضافه کرد: این قاعده شامل تمام رستوران ها، سفره خانه های سنتی، فست فودها، کافی شاپ و آبمیوه فروشی ها می گردد.

رئیس اتاق اصناف مشهد درباره شرایط کاری تالارها توضیح داد: باغ تالارها تا به امروز مجاز به فعالیت در فضای سربسته نبوده و فقط در فضای باز امکان ارائه خدمات را داشتند اما از هم اکنون با تغییر رنگ کرونایی مشهد، با شرایط ذکر شده می توانند در فضای بسته هم به ارائه خدمات بپردازند.

بنانژاد اسم کرد: با توجه به تغییراتی که اتفاق افتاده، گروه های شغلی چهارگانه حذف و هفت رسته شغلی جایگزین آن شد و اکنون رعایت پروتکل های بهداشتی مد نظر است. با تغییر رنگ مشهد به رنگ زرد، برای واحدهای صنفی تعطیلی اعمال نخواهد شد و مشاغل با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مجاز به ادامه فعالیت خواهند بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امکان فعالیت مجدد تالارهای پذیرایی مشهد در فضای سربسته فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان فعالیت مجدد تالارهای پذیرایی مشهد در فضای سربسته فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید