حسن زاده: می خواهیم نظرات را درباره ایران تغییر دهیم، هدف فوتسال ایران فینال جام جهانی است

به گزارش وبلاگ وردپرس، ستاره تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد می خواهد با درخشش در جام جهانی نظرات را درباره ایران تغییر دهد.

حسن زاده: می خواهیم نظرات را درباره ایران تغییر دهیم، هدف فوتسال ایران فینال جام جهانی است

به گزارش وبلاگ وردپرس و به نقل از فیفا، علی اصغر حسن زاده یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتسال آسیا است. لیتوانی 2021 چهارمین جام جهانی فوتسال فیفا است. او در مصاحبه ای اختصاصی با فیفا درباره شرایط تیم ملی ایران صحبت کرد.

آرژانتین در سومین و آخرین بازی خود در گروه F جام جهانی فوتسال لیتوانی 2021 یک گل انفرادی دریافت کرد. اگر این گل به وسیله فالکائو، ریکاردینیو یا فرارو سه تن از بزرگان جهان به ثمر می رسید، تمام جهان در خصوص آن صحبت می کردند.

او به پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران افتخار می نماید هر چند باعث شده است تا نسبت به دیگر ستاره های فوتسال جهان کمتر شناخته گردد. در همین رابطه حسن زاده گفت: این موضوعی است که من زیاد با هم تیمی هایم درباره آن صحبت می کنم و آنها همواره به من می گویند: اگر نامت حسن زادینیو، حسن زادائو یا چیزی شبیه به این بود به اسم یکی از برترین بازیکنان روی کره زمین دیده می شدی (با شوخی). من صادقانه می گویم که آنقدرها هم مهم نیست. این واقعیت که من به اسم یکی از برترین ها دیده نمی شوم برای من ناامید نماینده نیست. من فقط سعی می کنم روی بازی خود تمرکز کنم و از کاری که انجام می دهم لذت ببرم. این برای من کافی است.

چگونه ممکن است بازیکنی که چهار اسم قهرمانی فوتسال AFC را کسب نموده باشد، به مقدار بسیاری از جوایز برترین بازیکن سال AFC را برده و ایران را به مقام سوم در کلمبیا 2016 رسانده در جمع برترین فوتسالیست های جهان دیده نمی گردد. در همین رابطه بازیکن ایرانی گفت: تیم های آسیایی تکنیک و تاکتیک های خود را دارند. آنها یک بازی سازمان یافته تر و تیم محور انجام می دهند که سرگرم نماینده تر است و کمتر بازیشان روی بازیکنان ستاره می چرخد. این شاید شرح دهد که چرا بازیکنان ما نسبت به بازیکنانی که در تیم های بزرگ اروپایی و آمریکای جنوبی بازی می نمایند کمتر در معرض دید قرار می گیرند.

ستاره تیم ملی فوتسال ایران گفت: جام جهانی نشان می دهد که ما در مقایسه با تیم های دیگر در چه وضعیتی هستیم و بیشتر از هر تورنمنت دیگری به ما این موضوع را نشان می دهد. ما اینجا هستیم تا دیدگاه مردم نسبت به خود را تغییر دهیم و نظر مردم را درباره تیم های آسیایی و به ویژه ایران تغییر دهیم. هدف ما بالاتر است اگرچه باید واقع بین باشیم. مسابقات سخت تر و سخت تر می شوند و تیم ها حرفه ای تر می شوند. ما می دانیم که سخت خواهد بود، اما هدف ما این است که قدم به قدم جلوتر برویم، تا به فینال برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حسن زاده: می خواهیم نظرات را درباره ایران تغییر دهیم، هدف فوتسال ایران فینال جام جهانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن زاده: می خواهیم نظرات را درباره ایران تغییر دهیم، هدف فوتسال ایران فینال جام جهانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید