فاطمه اعتدادی: فقط به قهرمانی فکر می کنیم

به گزارش وبلاگ وردپرس، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان با اشاره به فینال سخت مسابقات جام ملت های آسیا برابر ژاپن گفت: با این ذهنیت وارد مسابقات شدیم که هر تیمی مقابلمان نهاده شد را شکست دهیم.

فاطمه اعتدادی: فقط به قهرمانی فکر می کنیم

فاطمه اعتدادی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان که در صدر جدول گلزنان مسابقات جام ملت های آسیا قرار گرفته است، پیش از بازی فینال با ژاپن درگفت و گو با وبلاگ وردپرس اظهار کرد: برای قهرمانی به مسابقات وارد شدیم و تمام کارهایی را که برای این هدف لازم بود از قبل انجام دادیم و همواره این ذهنیت را داشتیم که هر تیمی مقابلمان قرار می گیرد را شکست دهیم.

او در مود بازی با ژاپن گفت: دو سال پیش هم با این تیم در فینال مسابقات جام ملت های آسیا بازی کردیم. بازی های ژاپن را بررسی نموده ایم. پیش بینی می کنیم که بازی خیلی خوب و جنگنده ای داشته باشیم و همچنین بازی سخت و در سطح بالا انجام گردد. امیدوارم با یکدلی، روحیه بازیکنان و تجربه کادر فنی بتوانیم پیروز شویم و سربلند به ایران برگردیم.

اعتدادی در خصوص شرایط خود در این مسابقات گفت: تمرینات تخصصی زیادی را قبل از بازی ها انجام داده بودم نه صرفا برای این که خانم گل مسابقات بشوم، بلکه به این دلیل بود که بتوانم گره ای از تیم باز کنم و شاید به عنوان یکی از بازیکنان بتوانم یاری کوچکی نموده باشم. خوشبختانه از نظر بدنی همه آماده هستیم چون پیش بینی این روزها شده بود.

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان به انگیزه تیم برای قهرمانی اشاره و اعلام کرد: انگیزه زیادی داریم. حتی یک درصد هم در ذهنمان باخت نیست. فقط به قهرمانی فکر می کنیم و با این ذهنیت جلو می رویم. انگیزه مان دعای خیر مردم، پدر و مادرها، خانواده هایمان و رسانه ها است که خبرهای مربوط به بازیهامان را خیلی پوشش دادند که باعث دلگرمی است.

اعتدادی در خصوص عدم پخش تلویزیونی بازی ها تیم ملی فوتسال بانوان در رقابت های جام ملت های آسیا گفت: جای تاسف دارد که پخش تلویزیونی نداریم. تا اینجا با دست خالی آمده ایم. منظورم این است که محدودیت های زیادی داشتیم. به خاطر همین وقتی این همه انرژی مثبت از طرف مردم، رسانه ها و یکسری از بازیگران در ایران به ما داده می گردد، باعث می گردد انگیزه مان بالا برود. امیدوارم که قهرمان شویم تا خیلی چیزها به خیلی از افراد ثابت گردد. حیف است که این پتانسیل دیده نگردد. امروز با قهرمانی می توانیم حقمان را بگیریم.

اعتدادی در سرانجام به سطح بازی ها اشاره نمود و گفت: این دوره از مسابقات خیلی سطح بالا بود. تیم ها نسبت به دوره های پیش قوی تر شدند و هیچ بازی برای ما آسان نبود. درست است که به یکسری از تیم ها گل های زیادتری زدیم و حتی بازی با ویتنام را که پنج بر صفر بردیم شاید بعضی بگویند سطح بالا نبودند، ولی واقعا خوب بودیم که ویتنام نتوانست کاری انجام دهد. امیدوارم این کیفیت در بازی امروز (شنبه) هم وجود داشته باشد و بتوانیم از این بازی هم سر بلند بیرون بیاییم.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران که به فینال مسابقات جام ملت های آسیا صعود نموده است، ساعت 15:30 امروز(شنبه 22 اردیبهشت) برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف ژاپن می رود. تیم ایران پیش از این باز تیم های ترکمنستان، ازبکستان، چین و ویتنام را شکست داده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فاطمه اعتدادی: فقط به قهرمانی فکر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاطمه اعتدادی: فقط به قهرمانی فکر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید