هیلی: جولیانی باید به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می شد

به گزارش وبلاگ وردپرس، نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل در مصاحبه ای گفت که رودی جولیانی که این روز ها در تحقیقات استیضاح ترامپ از وی زیاد نام برده می گردد باید به عنوان نماینده آمریکا در امور اوکراین معرفی می شد.

هیلی: جولیانی باید به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ وردپرس، نیکی هیلی نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل گفت که معتقد است دولت آمریکا باید رودی جولیانی وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا را به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می کرد.

جولیانی به عنوان محور رسوایی دولت آمریکا درباره اوکراین شناخته می گردد که در حال حاضر منجر به شروع تحقیقات استیضاح ترامپ توسط دموکرات ها شده است.

در رسوایی اوکراین گیت، دولت ترامپ، یاری های نظامی به اوکراین را مشروط به تحقیقات این کشور درباره فساد اقتصادی جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش نموده بود.

نیکی هیلی که با سی ان ان مصاحبه می کرد، در پاسخ به سوالی درباره نقش جولیانی در سیاست کشور گفت: معتقدم که این موضوع باید به صورت بهتری مدیریت می شد. آنها باید وی را به عنوان نماینده ویژه معرفی می کردند تا همه در داخل دولت بدانند که نقش وی چه بوده است.

تا کنون چندین نفر در چارچوب تحقیقات استیضاح ترامپ در کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا و در پشت درهای بسته حضور یافته اند و در حال حاضر در جلسات استماع عمومی که در مجلس نمایندگان آمریکا برگزار شده به نقش جولیانی که یک شهروند و نه مقام آمریکایی است درخصوص سیاست های آمریکا در قبال اوکراین اشاره شده است.

ترامپ روز 25 جولای تلفنی با رئیس جمهور اوکراین صحبت کرد. این گفت وگوی جنجالی به شروع تحقیقات استیضاح علیه ترامپ تبدیل شد. بر اساس افشاگری هایی که علیه ترامپ صورت گرفته گفته می گردد او در این گفت وگوی تلفنی از همتای اوکراینی خود خواسته علیه کسب و کار جو بایدن در اوکراین، تحقیقات فساد شروع کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هیلی: جولیانی باید به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیلی: جولیانی باید به عنوان نماینده آمریکا در اوکراین معرفی می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید