واشنگتن پست: ترامپ برای فرار از خدمت در ارتش، معافیت جعلی پزشکی گرفته بود

به گزارش وبلاگ وردپرس، دختران یک پزشک گفته اند پدرشان به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، در دریافت معافیت پزشکی و عدم اعزام به جنگ ویتنام، کمک کرده است

واشنگتن پست: ترامپ برای فرار از خدمت در ارتش، معافیت جعلی پزشکی گرفته بود

به گزارش فارس، دختران یک پزشک گفته اند پدرشان به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، در دریافت معافیت پزشکی و عدم اعزام به جنگ ویتنام، کمک کرده است. این در حالی است که در آن مدت ترامپ در سلامت کامل به سر می برده و حتی در تیم فوتبال و بسکتبال دانشگاه بازی می کرده است.

روزنامه واشنگتن پست به نقل از روزنامه نیویورک تایمز نوشته است، دختران یک پزشک فوت شده متخصص امراض پا می گویند طی حکایتی خانوادگی، زمانی که دونالد ترامپ جوان بوده، برای فرار از اعزام به جنگ ویتنام، گواهی پزشکی دریافت کرده است.

الایزا برانستین و شارون کسل، دختران لری برانستین، به تایمز گفته اند پدرشان پاییز 1968 جهت کمک به ترامپ در اخذ معافیت پزشکی، برایش تشخیص بیماری خار پاشنه را -به عنوان یک لطف- فراهم کرده و در عوض پدرشان امکان ارتباط با فرد ترامپ پدر دونالد ترامپ و مالک ساختمان کوئینز، که این پزشک در آن مشغول به کار بود را پیدا کرد.

الایزا برانستین با اشاره به پدر رئیس جمهور به روزنامه تایمز گفت: هر اتفاقی که در ساختمان می افتاد، پدرم با ترامپ تماس می گرفت و او ترتیب کارها را می داد. این لطف کوچکی بود که عاید پدرم شد.

روزنامه تایمز مدرکی که صحت سخنان دختران این خانواده را تایید کند، پیدا نکرد، اما به پزشکی دیگر دسترسی پیدا کرده که اظهار داشته دکتر برانستین در مورد ترامپ صحبت های بسکمک نقل می کرده است.

دختران دکتر برانستین گفتند پدرشان ابتدا به خاطر اینکه به شخصی معروف کمک کرده است، احساس افتخار می کرد اما بعدا به خاطر رفتار و لودگی هایش در برنامه های تلویزیونی کم کم از او خسته شده است. این دکتر که در سال 2007 فوت کرد، دموکرات بوده و دخترانش نیز می گویند دموکرات هستند و از جزء طرفداران ترامپ نیستند.

دونالد ترامپ حین تحصیل در دانشگاه فوردهام و پنسیلوانیا، چهار بار از اعزام به جنگ معاف شد. در حالی که بر اساس آزمایشی که در سال 1966 از وی گرفته شده بود در سلامت کامل به سر می برده و در آکادمی ارتش نیویورک بازیکن فوتبال و بسکتبال بوده است.

پیش تر سناتور جان مک کین، که چند ماه پیش درگذشت، گفته بود دونالد ترامپ در جوانی با استفاده از مدارک پزشکی جعلی از حضور در جنگ ویتنام شانه خالی کرده است.

منبع: انتخاب

به "واشنگتن پست: ترامپ برای فرار از خدمت در ارتش، معافیت جعلی پزشکی گرفته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن پست: ترامپ برای فرار از خدمت در ارتش، معافیت جعلی پزشکی گرفته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید