این دختر 13 ساله توانست کوسه را شکست بدهد

به گزارش وبلاگ وردپرس، دختر 13 ساله اهل فلوریدا، وقتی در ساحل قدم می زد، مورد حمله یک کوسه نهاده شد و مجبور به مبارزه با این حیوان شد.

این دختر 13 ساله توانست کوسه را شکست بدهد

به گزارش خبرآنلاین، یک دختر 13 ساله وقتی در ساحل شهر فورت پیرس فلوریدا قدم می زد، مورد حمله یک کوسه نهاده شد و شجاعانه با کوسه جنگید و خود را نجات داد. کوسه چند قسمت از بدن این دختر، از جمله شکم، دست، انگشت و زانوی او را گاز گرفته و زخمی نموده بود.

الا رید (Ella Reed)، در آب های کنار ساحل قدم می زد که با یک کوسه، البته به گفته الا، گاوکوسه، رودررو شد. الا می گوید، در ساحل قدم می زدم که صدای سنگین تنفسی را شنیدم و قبل از اینکه واقعا بفهمم چه اتفاقی افتاده، کوسه ای خودش را روی شکمم انداخت. کوسه آنقدر سنگین بود که نمی توانستم به راحتی نفس بکشم.

کوسه ابتدا شکم الا را گاز می گیرد که الا با تمام قوا دستش را جلوی شکمش می برد که این بار کوسه دست او و پایش را گاز می گیرد. الا سپس با دست دیگرش به صورت و دماغ کوسه ضربه می زند و با کوشش بسیار از آب بیرون می پرد و خود را نجات می دهد.

او بعد از این اتفاق با مادرش تماس می گیرد و می گوید که چه اتفاقی برایش افتاده است. مادر الا، ابتدا تصور می نماید او دارد شوخی می نماید و بعد زخم های الا را که می بیند، او را به سرعت به اورژانس بیمارستان می رساند. 5 تا بخیه روی شکم و 14 تا بخیه روی دست و پا های الا می خورد.

مادر الا می گوید، این حادثه باعث نشده که او دوباره به ساحل نرود و اینکه الا به جای زخم هایش افتخار هم می نماید.

منبع: nbcnews

منبع: فرارو

به "این دختر 13 ساله توانست کوسه را شکست بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این دختر 13 ساله توانست کوسه را شکست بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید