با بودجه 3 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟

به گزارش وبلاگ وردپرس، در سال های اخیر با تبدیل شدن ملک به یک ابزار سرمایه گذاری، افراد زیادی با مقادیر بودجه های مختلف، اقدام به خرید مسکن در منطقه ها مختلف ایران نموده اند. در این گزارش خانه ها و واحد های 3 میلیاردی سطح تهران را مورد آنالیز قرار داده ایم.

با بودجه 3 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟

به گزارش اقتصاد انلاین، اگر قصد سرمایه گذاری در محله باغ فیض را دارید، میتوانید با سرمایه ای بالغ بر 2 میلیارد و 950 میلیون تومان، واحدی 21 ساله با متراژ 65 متر درحالی که این واحد تک خوابه باشد را بخرید.

بعلاوه واحد دیگری در همین محله با متراژ 76 متر درحالی که 18 سال از ساخت آن گذشته باشد و 1 اتاق خواب داشته باشد، قیمتی معادل 2 میلیارد و 950 میلیون تومان دارد.

بعلاوه برای خرید واحدی 9 ساله در محله تهران نو با متراژ 69 متر و 2 اتاق خواب، به بودجه ای بالغ بر 2 میلیارد و 950 میلیون تومان نیاز دارید.

آپارتمانی 11 ساله در محله نارمک با متراژ 65 متر و 2 اتاق خواب، در روز های گذشته معادل 3 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.

بعلاوه واحدی دیگر در همین محله با متراژ 61 متر و سنی حدود 21 سال درحالی که این واحد تک خوابه باشد، معادل 2 میلیارد و 980 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

بعلاوه ارزش واحدی 5 ساله در پیروزی با متراژ 67 متر و 2 اتاق خواب مبلغی بالغ بر 3 میلیارد تومان است.

برای خرید واحد آپارتمانی 5 ساله در منطقه جیحون درحالی که این واحد 66 متری باشد و 1 اتاق خواب نیز داشته باشد به بودجه ای بالغ بر 2 میلیارد و 950 میلیون تومان نیاز دارید.

بعلاوه اگر واحدی نوساز در همین محله میخواهید، میتوانید با بودجه 3 میلیارد تومان آپارتمانی 70 متری همراه با 2 اتاق خواب را بخرید.

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

منبع: فرارو

به "با بودجه 3 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با بودجه 3 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید