بدهی 60 میلیاردی روی دست پرسپولیس

به گزارش وبلاگ وردپرس، پرسپولیس به دلیل بدهی های زیادی که دارد در شرایط نگران کننده ای قرار گرفته است.

بدهی 60 میلیاردی روی دست پرسپولیس

به گزارش ایلنا، فقط جمع چند بدهی دم دستی پرسپولیس که در ذیل آمده عدد فوق العاده قابل توجهی می گردد که می توان با آن بیش از نیمی از یک فصل را پشت سر گذاشت. یکی از طلبکاران اشپیتیم آرفی است. نکته جالب اینکه او ظاهراً مطالباتش را دریافت نموده و پیگیر اقتصادیاتش است. اقتصادیاتی که باشگاه طبق نامه ای مسئولیتش را برعهده گرفته است. میثاق معمارزاده دروازه بان سابق قرمز های پایتخت هم مدت ها است پیگیر طلب 300 میلیونی اش است.

1-سرتن چوک: 114 میلیون تومان

2-برانکو:11 میلیارد و 400 میلیون تومان

3-فرناندو گابریل: 228 میلیون تومان

4-ریحان فیلم: 12 میلیارد تومان

5-بهنام پیشرو: 25 میلیارد تومان (هنوز باشگاه حکمش را دریافت ننموده)

6-ماریو بودیمیر: 6 میلیارد و 325 میلیون تومان (حداقل)

7- آژانس هواپیمایی: 3 میلیارد تومان

حالا به این هفت مورد باید موارد بسیاری را هم اضافه نمود که یا ما نمی دانیم که نمی دانیم یا در جریان مبلغ دقیقش نیستیم. به عنوان مثال جدایی بازیکنانی مثل شایان مصلح، سروش رفیعی و مهدی شریفی بدون دریافت تعهدی از سوی باشگاه نبوده و حتماً در آینده ای نزدیک مطالباتی را درخواست خواهند کرد. مورد میزان طلب 10-20 درصدی بازیکنان از فصل قبل است که عدد قابل توجهی می گردد. ضمن اینکه گابریل کالدرون هم مهلتی را به باشگاه برای دریافت قسط اولش به طور کامل داده که همین یک مسأله از دغدغه های اصلی انصاری فرد است. البته که باید مطالبات بازیکنان فعلی را هم به آن اضافه نمود.

موضوع تکرار جونیور را هم نباید به سادگی فراموش کرد. اینکه اکثر پیشکسوتان، طرفداران و حتی کالدرون به این نتیجه رسیده اند که او باید برود به همین راحتی نیست. اگر این برزیلی نخواهد که قراردادش را فسخ کند یا اینکه به باشگاه برای فسخ، تخفیف ندهد آن وقت عددی نزدیک به 6 میلیارد تومان را هم باید به این بدهی ها اضافه نمود.

جالب اینجا است که هیچ کدام از مدیران قبلی جوابگو نیستند و هر روز بدهی به بدهی باشگاه افزوده می گردد. در این شرایط وقتی بازیکن و سرمربی در جریان مسائل قرار می گیرند تصمیاتی می گیرند که اتفاقات مشابه برای شان نیفتد. شاید به کالدرون هم باید حق داد که به باشگاه اولتیماتوم بدهد. او حتماً به این نتیجه رسیده که وقتی با برانکو ایوانکوویچ که شش جام را در چهار سال برای پرسپولیس آورده طوری برخورد می گردد که کار به شکایت می رسد باید از الان به باشگاه فشار بیاورد. بازیکنان هم می دانند که بازیکنان زیادی از سال های گذشته طلبکارند پس اگر می خواهند به سرنوشت آن ها دچار نشوند باید تا زمانی که هستند پیگیر پول شان باشند، چون همین که از باشگاه بروند باید دنبال پول شان بدوند.

پرسپولیس با همین هفت موردی که به آن اشاره کردیم بیش از 58 میلیارد بدهی دارد. این فقط بخشی از انبوه بدهی های این تیم است. حالا هزینه تیمداری سال جاری، مسافرت ها، اردو های داخلی، قرارداد بازیکنان و کادرفنی و... را اضافه کنیم عددی می گردد که کت جادویی می خواهد. انصاری فرد با دو حامی اقتصادی شاید بتواند فقط تا حدودی کار را پیش ببرد، اما نمی گردد تمام بدهی ها را پرداخت کرد.

شاید اگر پیش پولی که از حامی اقتصادی در زمان عرب گرفته نمی شد امروز می شد حداقل برای مدتی کار های باشگاه را انجام داد. اما آنچه که بدیهی به نظر می رسد پرسپولیس به لحاظ اقتصادی روز های سختی را پیش رو خواهد داشت.

منبع: عصر ایران

به "بدهی 60 میلیاردی روی دست پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدهی 60 میلیاردی روی دست پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید