برگزاری 3 نشست تخصصی در حوزه بومگردی و گردشگری پایدار و گردشگری روستایی و اجتماع محور

به گزارش وبلاگ وردپرس، خبرگزاری مهر/ براساس گزارشات واصله، برگزاری 3 نشست تخصصی در حوزه بومگردی و گردشگری پایدار و گردشگری روستایی و اجتماع محور صورت می گیرد.

برگزاری 3 نشست تخصصی در حوزه بومگردی و گردشگری پایدار و گردشگری روستایی و اجتماع محور

میزگرد خانه های بومگردی، سرمایه های سبز با حضور افسانه احسانی، مدرس و مؤلف اکوتوریسم و گردشگری پایدار و خانه های بومگردی، نیلوفر حسنی محقق و فعال حوزه پایداری و خانه های بومگردی، پژمان خورسند مؤسس اقامتگاه بومگردی در کرمان، محسن پور نبی مؤسس اقامتگاه بومگردی در بوشهر روز پنجشنبه ششم مهر از ساعت 17 تا 20 به صورت مجازی برگزار می گردد.

در روز شنبه هشتم مهر نیز بنفشه رهایی فعال حوزه فرهنگی و توسعه محلی بانوان، آمنه سیاری فعال حوزه توسعه محلی بانوان در گردشگری و صنایع دستی و مریم قیامی نایب رئیس انجمن بانوان فعال در صنعت گردشگری و میراث فرهنگی، میترا درویشی راهنمای گردشگری و فعال حوزه توسعه محلی بانوان در صنایع دستی میزگردی با عنوان نقش بانوان در توسعه پایدار محلی را برگزار می نمایند.

در روز نهم مهر نیز میزگرد گردشگری روستایی و اجتماع محور پایدار و سبز با حضور نیما آذری مدرس و فعال حوزه آموزش گردشگری پایدار، گردشگری روستایی، بومگردی و اکوتوریسم، مهدی بهاروند مدیر گروه محصولات گردشگری معاونت گردشگری و فرزاد رشیدی مشاور معاونت صنایع دستی و کارشناس حوزه طبیعت گردی و بابک مغازه ای تسهیلگر و مدرس و فعال گردشگری پایدار برگزار خواهد شد.

برای شرکت و ثبت نام در این نشستهای مجازی، علاقمندان می توانند با معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی تماس بگیرند.

منبع: همگردی

به "برگزاری 3 نشست تخصصی در حوزه بومگردی و گردشگری پایدار و گردشگری روستایی و اجتماع محور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری 3 نشست تخصصی در حوزه بومگردی و گردشگری پایدار و گردشگری روستایی و اجتماع محور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید