خودرو

جاده هایی که سد راه آبرسانی هستند

نام سیستان و بلوچستان با کم آبی به دلیل خشکسالی های دودهه اخیر گره خورده است. در این میان روستاییان استان با این معضل بیشتر دست و پنجه نرم می نمایند. استانی که 3 هزار روستای آن با جمعیت بیش از 700 هزار نفر فاقد شبکه آبرسانی هستند و به صورت سقایی و جیره بندی...

13 بهمن 1398

لیگ برتر فوتبال، پیروزی تیم دوم زنوزی مقابل تیم اول او، تراکتور بدون دنیزلی هم باخت

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال با پیروزی ماشین سازی مقابل تراکتور پیگیری شد.

5 بهمن 1398

مزایا و معایب پژو 3008؛ شاسی بلند پر فروش

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: در دو سال اخیر خودروی شاسی بلند اندازه متوسط پژو 3008 مدل 2018 در اروپا فروش بسیار خوبی داشته و یکی از پرسروصداترین مدل های این شرکت محسوب می شود. این خودرو یک بار به عنوان خودروی سال اروپا معرفی شده است.

27 دی 1398

برترین و خاطره انگیزترین بازی های کنسول های ویدئویی (4)

خبرنگاران: به چهارمین قسمت از سری مقاله های برترین و خاطره انگیزترین بازی های کنسول های ویدئویی خوش آمدید. بار دیگر قصد داریم تا به یکی از نسل های طلایی تکنولوژی بازی های ویدئویی نگاه ویژه ای داشته باشیم و به بررسی نوستالوژیک و کوتاه این بازی ها در نسل...

27 دی 1398

خرید بسته اینترنت همراه و 10 درصد تخفیف خرید شارژ سیم کارت با آپ

اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای خرید بسته اینترنت و شارژ سیم کارت خود و دیگران هستید و می خواهید در خرید اولین شارژ سیم کارت خود 10 درصد از مبلغ را جایزه بگیرید، همین حالا اپلیکیشن آپ را نصب کنید.

22 دی 1398

اعتراضات مسالمت آمیز بنزینی در استان تهران ، سخنگوی کمیسیون قضایی: اعتراضات مردمی به حق است

بعضی از شهرستان های استان تهران در پی اصلاح قیمت بنزین شاهد تجمع مسالمت آمیز مردمی است.

20 دی 1398

ربات های ساخت محققان ایرانی سبک زندگی مردم را متحول می نماید

آزمایشگاه تعامل انسان با ربات دانشگاه تهران محلی است برای تغییر و تحول سبک زندگی مردم که می تواند ساختار اجتماعی را دگرگون کند درواقع تکنولوژی و طراحی و ساخت دستگاه ها و ربات های هوشمند، انسان را وارد فاز دیگری از زندگی می نماید.

19 دی 1398

متهم جدید ترافیک مرموز این روزهای پایتخت

خبرنگاران: ترافیک عجیب و ناگهانی در بزرگراه های تهران برای همه پایتخت نشین ها به سوالی بزرگ تبدیل شده است؛ اما هنوز هیچ کدام از عوامل مدیریت ترافیک در این باره، واکنش نشان نداده اند.

16 دی 1398