روانشناسی رنگ؛ ویژگی های شخصیتی افرادی که رنگ بنفش را دوست دارند

به گزارش وبلاگ وردپرس، اگر رنگ موردعلاقه شما بنفش باشد، شخصیت شما چگونه است؟ آیا رنگ مورد علاقه بازتابی از شخصیت شما است؟

روانشناسی رنگ؛ ویژگی های شخصیتی افرادی که رنگ بنفش را دوست دارند

وبلاگ وردپرس | اگر رنگ مورد علاقه شما بنفش باشد، خلاق، احساساتی، روشنفکر، زنانه، دارای تخیل قوی، الهام بخش، مرموز، کمیاب و معنوی هستید. جو پیرامون شما هنری، تفکرآمیز، آرام، عجیب و غریب، منحصربفرد و شهودی است. به رسوم معنوی علاقه دارید. از صحبت کردن درباره معنای زندگی، مرگ، حیات دوباره، میدان های انرژی و رایحه ها و نظایر این ها لذت می برید. به ایده تعالیِ انسانیت در دنیا علاقمند هستید.

به گزارش وبلاگ وردپرس ، به آسانی از روبرو شدن با موانع و تاثیراتِ منفی نمی ترسید و کنار نمی کشید. لحن صحبت کردن شما توام با شور و هیجان و اشتیاق است و این خصلت سبب می گردد دیگران نیز با اشتیاق شنوای شما باشند. بدون درنگ می توانید افکار اصیل تان را بیان کنید، اما شاید در این کار شتاب نکنید. مشاهده گر مشتاق محیط پیرامون، افراد، مکان ها و موقعیت ها هستید. می توانید مدت زیادی را در تنهایی خودتان سپری کنید.

ویژگی های بنفش دوستان در روابط: لذت می برید خود واقعی تان باشید. روح مستقل و روشنگری دارید و از مصاحبت با کسی که برای فردیت شما ارزش قائل باشد، لذت می برید. البته نسبت به احتیاج های شریک عاطفی تان هم حساس هستید. با این حال، اوقاتی هم هست که دوست دارید تنها باشید و برای رسیدگی به خواسته ها و احتیاج های خودتان وقت صرف کنید. نسبت به زندگی، احتیاجها، خواسته ها، رویا ها و اهدافِ شریک عاطفی تان آگاه، باملاحظه و یاری رسان هستید. در حالات آسیب پذیری، ممکن است دلواپس و نگران شوید. کاملاً شهودی هستید و گاهی اوقات به واسطه این پیش آگاهی از امور احساس می کنید علم غیب دارید. این کیفیت به شما این توانایی را هم می دهد که آشفتگی و ناراحتی شریک عاطفی تان را احساس کنید، حتی وقتی چیزی را از شما پنهان می نماید.

ویژگی های بنفش دوستان در محیط کار: یک فرد بسیار خلاق هستید. از مطابقت با گروه ها یا جمعیت ها نگرانی ندارید. افتخار می کنید از اینکه خودتان هستید. از اینکه به اطرافیان تان انگیزه بدهید و الهام بخش آن ها باشید شادمان می شوید حتی می توانید یک یا دو مورد از راز های پیشرفت تان در زندگی را با آن ها به اشتراک بگذارید. در مشاغلی که به شما آزادی خلاقیت و خیال پردازی بدهند پیشرفت می کنید. دوست ندارید بیست و چهار ساعت روز درگیر یک برنامه تکراری باشید. تفکر خلاقانه برازنده شما است. عاشق سفر کردن هستید، چون فرصت کشف، یادگیری، از یاد بردن و رشد را فراهم می نماید. شخصیت ها را خوب قضاوت می کنید. در زمینه های اجتماعی، می دانید چه چیزی را کی به زبان آورید. ممکن است پنهان کار و مرموز به نظر برسید حتی ممکن است همکاران یا دوستان شما هم اطلاعات زیادی درباره شما نداشته باشند.

چگونه شغل درستی انتخاب کنیم اگر بنفش رنگ مورد علاقه مان باشد

مهم ترین جنبه شخصیت شما این است که تفکر غیرمرسوم و قدرت تخیل قوی دارید. شما ذاتاً فرد خلاقی هستید که می تواند غیرقابل تصور ها را تصور کند. پروژه های خلاقانه ای مانند نقاشی، دکوراسیون خانه، طراحی داخلی، مد و نظایر آن را دوست دارید. شاید برای خلق شاهکار ها از مجموعه مهارت هایی برخوردار باشید. معمولاً در پی پست های قدرت و رهبری هستید و از پیچیدگی و ریزه کاری ها اذیت نمی شوید. عملکردتان در موقعیت های بشردوستانه، طراحی مد، اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی و مانند آن نیز خوب است. باید از خلاقیت، توانایی شهود و تخیل تان نهایت استفاده را ببرید. شما یک هاله مغناطیسی دارید که به یمن وجود آن دیگران را جذب خودتان می کنید و در نهایت، معروفیت را دوست دارید.

ویژگی های بنفش دوستان در محیط کار:

- دلسوز

- دارای تخیل قوی

- رویاپرداز

- دارای قدرت شهود

- خلاق

- احساساتی

- اسرارآمیز

- معنوی

- پیشگام

مشاغل مناسب برای کسانی که رنگ مورد علاقه آن ها بنفش است:

- نقاش

- طراح داخلی

- نویسنده

- طراح مد

- استایلیست (سبک پرداز)

- حرفه های معنوی

- طراح گرافیک

- موسیقیدان

- درمانگر

- رقصنده

- مشاور

- مشاغل بشردوستانه

- بازیگر

- اسنفلوئنسر رسانه های اجتماعی

- بازاریابی

- ارتباطات شرکت های بزرگ

- خدمات درمانی

منبع: jagranjosh

مترجم: زهرا ذوالقدر

منبع: فرادید

به "روانشناسی رنگ؛ ویژگی های شخصیتی افرادی که رنگ بنفش را دوست دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روانشناسی رنگ؛ ویژگی های شخصیتی افرادی که رنگ بنفش را دوست دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید