طراحی گرافیکی و چاپ

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ اچ پی (hp) و عوامل موثر در آن

می دانید که بهترین لپ تاپ های اچ پی چه مشخصات و ویژگی هایی را دارند؟ شما هم در پی راهنمای خرید بهترین لپ تاپ hp با باتری اورجینال و اصل هستید؟

18 آبان 1401

سریال The Peripheral؛ شگفتی تازه ای از سازندگان وست ورلد

سازندگان سریال وست ورلد دوباره قرار است ما را به یک دنیای تخیلی و مجازی در یک زمان دیگر ببرند؛ اما این بار نه گذشته بلکه آینده. سریال The Peripheral (یا فرعی) داستانی دارد که کاملا مرتبط با مباحث مربوط به متاورس و آیندۀ تکنولوژی های دنیای مجازی است؛ این سریال...

1 آبان 1401

یک شبه مولف شوید! ، به نام شما کتاب می نویسیم صفحه ای 10 تا 30 هزار تومان!

تا حالا به این فکر کرده اید که یک شبه می توانید نویسنده شوید بدون این تخصص و تجربه ای در این زمینه داشته باشید؟ چطور؟ با پرداخت صفحه ای 10 تا 30 هزار تومان می توانید تبدیل به نویسنده کتاب با موضوع انتخابی خودتان شوید به شرطی کمی سر کیسه را شل کنید و بهای آن...

23 مرداد 1401

رسانه و فریب کاری؛ نگاهی تحلیلی به زمینه ها و عوامل و راه های برون رفت از فریب کاری

خبرنگاران/قم کتاب رسانه و فریب کاری؛ با تحلیل زمینه ها و عوامل فریب کاری در رسانه و راهکارهای برون رفت با هدف شناسایی علت ها، زمینه ها و تاکتیک های فریب کاری و بیان راهکارهای برون رفت از چالش فریب کاری رسانه به تألیف فائزه تقی پور به چاپ رسیده است. ...

12 تیر 1401

مترجمی که وجود خارجی ندارد

مهدی رضایی با بیان این که امروز همه چیز دارد جنبه بازاری پیدا می نماید و تاثیر این موضوع روی کتاب های ترجمه، از مترجمانی می گوید که وجود خارجی ندارند و فقط یک نام هستند.

10 اسفند 1400

تقویم و سررسید 1401 خاص و شیک را از کجا بخریم؟

هر چند دسترسی به تقویم گوشی آسان باشد، اما داشتن تقویم و سالنامه در منزل، محل کار یا ماشین از ضروریات است. ضمن اینکه همین محصولات، هدایای تبلیغاتی مالی و مناسب برای شرکت ها هستند. معمولا دادن انواع پرچم و لوازم دیگری که امکان ثبت لوگو شرکت یا آرم مخصوص...

4 اسفند 1400

رایولا در پی انتقال هالند به بارسلونا

مدیر برنامه های مهاجم نروژی بوروسیا دورتموند خواستار انتقال این بازیکن به جمع کاتالان ها است.

7 بهمن 1400

آسیب فراگیری کرونا بر سلامت روان ادامه دار است

خبرگزاری خبرنگاران- نتایج پژوهش جدیدی نشان می دهد ، افسردگی ناشی از فراگیری کرونا در افراد مسن ماندگارتر است.

19 دی 1400

نگاهی به کاربرد پزشکی الفانتوپوس

این گیاه در ویتنام به عنوان مدر در نظر گرفته شده و در هنگام زایمان تجویز می گردد. جوشانده مجموع قسمت های گیاه رفع کننده سرفه است و از آن برای درمان بیماری های ریوی و جرب استفاده می گردد.

9 آبان 1400

با احساس سربار بودن در بیمار چه کنیم؟

بعضی از بیماران احساس می نمایند که زحمت و بارِ سنگینی را به خانواده خود تحمل می نمایند، وقت اطرافیان را می گیرند و هزینه های درمانی آنان فشار به خانواده شان وارد می نماید، در نتیجه دچار احساس گناه می شوند رنج می برند؛ اما

25 مهر 1400

جزئیاتی از مدرسه روزنامه نگاری، برپایی کارگاه مواجهه با پاندومی کرونا از طریق شکرخواه

مجید رضائیان ضمن تشریح فعالیت های مدرسه روزنامه نگاری و مطالعات رسانه که از آبان ماه آغاز خواهد شد، از برگزاری ورک شاپ های آنلاین و رایگان از طریق اساتید روزنامه نگاری خبر داد.

9 مهر 1400

سکوت مسئولان در برابر توهین به یک جانباز

سه ماه پس از برخورد توهین آمیز یک مامور انتظامی با جانباز ویلچر نشین بابلسری، فیلم دیگری از رفتاری به مراتب تاسف بارتر از برخورد ضابطان قضایی و ماموران انتظامی با یک جانباز شیمیایی و جسمی حرکتی در تهران در فضای مجازی منتشر شد.

15 مرداد 1400

پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه خوارزمی بدون شرکت در آزمون

مهلت ثبت نام الکترونیکی برای شرکت در مرحله پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه خوارزمی تا 4 خرداد ماه 1400 ادامه دارد.

5 تیر 1400

لوگو سریالمیدان سرخ رونمایی شد

تهران (پانا) - لوگو سریال میدان سرخ اولین سریال ابراهیم ابراهیمیان رونمایی شد.

2 بهمن 1399

سیسالگی تلسکوپ هابل

این تلسکوپ که هر 90 دقیقه یک بار دور زمین می چرخد، دو دوربین اصلی دارد که اعماق فضا را به شیوه ای که از روی زمین ممکن نیست، رصد می نماید. این تلسکوپ همچنین به تجهیزاتی برای ثبت طیف های نوری ماورا بنفش و مادون قرمز هم مجهز است.

28 دی 1399

2 روش ساده و کاربردی برای تبدیل صفحات وب به فایل Word

در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان دو راه را برای تبدیل صفحات وب به فایل Word مایکروسافت آموزش دهیم که می تواند در کارهای روزمره شما بسیار مفید باشد.

17 دی 1398