کسب و کار

دو اتفاق تازه در اجرای طرح یارانه آرد و نان ، این گروه از نانوایان آرد کمتری دریافت می کنند ، قیمت نان تغییر می کند؟

مشاور وزیر اقتصاد جزئیاتی از فاز دوم طرح مدیریت هوشمندانه یارانه آرد و نان ارائه کرد و گفت: در فاز دوم مردم می توانند به کیفیت نان یک نانوایی رتبه دهند و سهمیه آردی که به یک نانوایی اختصاص می یابد نیز بر اساس خرید مردم مشخص خواهد شد.

15 بهمن 1401

اشکان بروج، دبیر کارگروه استارت آپ های گردشگری شد

رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران طی حکمی اشکان بروج را به عنوان دبیر کارگروه استارت آپ های گردشگری این تشکل منصوب کرد.

11 بهمن 1401

قلاب مالیاتی برای معاملات کوتاه مدت در بازار مسکن

فرهاد بیضایی گفت: تقاضا های مختلفی در بازار مسکن وجود دارد که در پیش نویس طرح فعلی مجلس، این تقاضا ها از یکدیگر به درستی تفکیک نشده است.

8 بهمن 1401

کاربردهای چمن مصنوعی در خانه

امروزه استفاده از المان های مختلف که باعث زیباتر شدن نمای داخلی و بیرونی خانه شوند و به تقویت روحیه افراد یاری نمایند، بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون و کارشناسان قرار گرفته است. یکی از محبوب ترین المان ها برای طراحی خانه ها، چمن مصنوعی است که باعث...

8 بهمن 1401

ترفندهای خوشمزه آشپزی با پنیر

این ویدیو را ببینید تا چند غذای خوشمزه و ساده با پنیر پیتزا را یاد بگیرید.

7 بهمن 1401

برترین عایق استخر چیست و راهنمای انتخاب آن

عایق کاری و آب بندی استخر مهمترین مرحله ساخت یک استخر یا حوض میباشد. تفاوتی ندارد که استخر ورزشی باشد، استخر مخصوص پرورش آبزیان و یا آبنما و غیره. مهم این است که آب از میان درزها و دیواره های استخر به بیرون نفوذ نکند.

6 بهمن 1401

برترین زمان برای رزرو پرواز ، 5 تا 16 هفته قبل از سفر

روند پیدا کردن مقرون به صرفه ترین بلیط هواپیما برای سفر مانند یک بازی است که اگر آن را به خوبی بلد نباشید، به راحتی در آن بازنده می شوید. در دوران کلان داده ها چک کردن وب سایت ها برای پیدا کردن مقرون به صرفه ترین بلیط موجود به کاری ساده تبدیل شده است. در...

30 دی 1401

دنیای وارونه؛ پنج اثر هنری که اشتباه آویزان شدند

از موندریان گرفته تا روتکو، وقتی نوبت به آویزان کردن یک نقاشی می رسد، ممکن است اشتباهی رخ دهد.

27 دی 1401

5 ترفند ساده برای درمان اختلال خودزشت پنداری

افرادی که به این اختلال مبتلا هستند، نمی توانند با افراد دیگر جامعه تعاملات اجتماعی برقرار نمایند و البته این افراد بیشتر مواقع به مسائل ذهنی دیگری، چون اختلال های غذاخوردن و وسواس اجباری هم مبتلا هستند.

22 دی 1401

راهنمای خرید هفت خوراکی برای نبرد با آلودگی هوا

خبرنگاران- پیاز بین تمام خوراکی ها آذر سال جاری رکورددار افزایش قیمت بوده است. مرکز آمار می گوید در یک ماه 25 درصد به قیمت پیاز اضافه شده اما مصرف آن در روز هایی که هوا آلوده است توصیه می گردد و خرید آن هنوز نسبت به سیر خرج کمتری دارد. در این مطلب به جز پیاز،...

19 دی 1401

چطور وارد شغل برنامه نویسی شویم؟

شاید باورکردنش آسان نباشد اما برنامه نویسان بیش از هر شغل دیگری حضور پررنگی در زندگی روزمره ما حضور دارند.

12 دی 1401

محصول جراحی از راه دور همراه اول بر بستر 5G، برگزیده جشنواره نوآوری برتر ایرانی

یوزکیس جراحی از راه دور مبتنی بر تکنولوژی نسل پنج همراه اول، که با ربات بومی جراح شرکت نوآوران رباتیک و پزشکی سینا ارائه شد، محصول برگزیده ششمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی شد.

10 دی 1401

یک ترکیبی مجذوب کننده با هیجان و تکنولوژی ، با جدیدترین خودرو الکتریکی تک نفره سال آشنا شوید

خودرو الکتریکی و هوشمند موسوم به Gokart یکی از بهترین ایده های الکترونیک دنیا برای سواری پرهیجان است که اخیرا معرفی شده است. این خودرو الکتریک ویژگی هایی خاص دارد.

8 دی 1401

آیا معلمان رباتیک جایگزین انسان ها می شوند؟

بسیاری از علاقه مندان به دنیای ربات ها می دانند که ربات ها در کافه تریا ها و رستوران ها غذا سرو می نمایند، اما اکنون، بعضی ربات ها وارد مؤسسات آموزشی شده اند و وظایفی مانند تدریس را انجام می دهند.

6 دی 1401

تصاویر ، صف های نفت در تهران قدیم

تا چند دهه پیش که هنوز لوله کشی گاز به خانه ها راه پیدا نکرده بود، گوشه اتاق هر خانه ای یک بخاری نفتی پیدا می شد و زمستان ها که مادر با یاری بچه ها با احتیاط نفت را با پیت داخل بخاری می ریخت بوی نفت فضای اتاق را پر می کرد.

5 دی 1401

روانشناسی رنگ؛ ویژگی های شخصیتی افرادی که رنگ بنفش را دوست دارند

اگر رنگ موردعلاقه شما بنفش باشد، شخصیت شما چگونه است؟ آیا رنگ مورد علاقه بازتابی از شخصیت شما است؟

2 دی 1401

جف بیزوس سکوت خود را شکست: دونالد ترامپ حق ندارد رسانه ها را دشمن خطاب کند

جف بیزوس مدیرعامل آمازون معتقد است دخالت های دونالد ترامپ در مورد فعالیت های رسانه ها نظرات تند وی به جای سازنده بودن،بسیار مخربند.

27 آذر 1401

با بودجه 3 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟

در سال های اخیر با تبدیل شدن ملک به یک ابزار سرمایه گذاری، افراد زیادی با مقادیر بودجه های مختلف، اقدام به خرید مسکن در منطقه ها مختلف ایران نموده اند. در این گزارش خانه ها و واحد های 3 میلیاردی سطح تهران را مورد آنالیز قرار داده ایم.

26 آذر 1401

کارمندان بخوانند : حقوق سال آینده چقدر افزایش می یابد؟ ، آنالیز 3 مدل افزایش حقوق 1402

هیئت دولت مشغول آنالیز مدل های مختلف افزایش حقوق کارمندان در سال آینده است.

18 آذر 1401

برترین فروشگاه ها برای خرید پافرهای گرم و شیک در کانادا

یکی از آیتم های مجذوب کننده لباس های فصل سرد پافر است. پافرها (کاپشن های پف دار) یکی از ترندهای دهه 90 بودند و به خاطر محبوبیتشان، دنیای فشن یک قدم به عقب بازگشته تا دوباره این کاپشن های پفی و مجذوب کننده را مُد کند. این روزها هرکسی حداقل یک پافر در کمد لباس...

16 آذر 1401
تعداد: (131)